סדום ועמורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Super Junior Mini Drama

Go down

Super Junior Mini Drama Empty Super Junior Mini Drama

הודעה  SuperUkeChan Sun Jun 12, 2011 9:04 pm

אטו... אני לא בטוחה שזה באמת המקום המתאים לזה, אבל אני חייבת להפיץ את זה לעולם ואני מניחה שזה כן נחשב, בסופו של דבר, לדרמה. XD
אז ככה~
לאלה מכן שלא מכירות- סופר ג'וניור זו להקת בנים קוריאנית, אשר מונה, בגדול, 15 אנשים. זה קצת יותר מסובך מזה כי אחד עזב, אחד בצבא (ויחזור עוד שנה וחצי), אחד נטש לשנה+ ועכשיו עומד לחזור לאלבום הבא, ושניים הם בכלל לא חלק רשמי מהלהקה אלא מסאב-גרופ שפועלת רק בסין.
אבל, אה, אין לי כוח לחפירות ולכן תחיו עם העובדה שהם 15.
בכל מקרה- כמו כל להקה בקוריאה, סופר ג'וניור הם לא רק להקה שמייצרת מוזיקה (אם כי זה הרעיון העיקריXD) אלא גם משתתפת בהמון תוכניות טלוויזיה, חלק מחברי הלהקה הם שחקנים בדרמות וסרטים וכו (זה שעזב לשנה+, הוא עזב בשביל להתמקד בקריירת משחק שלו, החצוף >_>Wink ובאופן כללי הם עושים גם הרבה דברים מעבר.
לפני המון זמן (לא זוכרת בדיוק מתי XP) בערך חצי מחברי הלהקה צילמו "מיני דרמה" בכיכובם. מה זה אומר?
הם התחלקו לשתי קבוצות, וכל פרק ניתן להם נושא שעליו הם היו צריכים לצלם דרמה קצרה (בערך 20 דקות), והמעריצות הצביעו באתר איזה פרק הן אהבו יותר, ובפרק שאחריו הקבוצה שניצחה קיבלה הטבות לצילום והקבוצה שהפסידה הייתה חייבת לעשות משהו מפגר בדרמה שלהם.
אז מה אני מזבלת לכם את החיים, ומה הקשר?
אז זהו~
הנושא של פרק 2 (שהוא הכי מעניין- אם אתם רוצים אתם מוזמנים לראות גם את שאר הפרקים אבל לא אכריח אתכם XD) הוא "חברות מסוכנת", AKA בואו נגרום לחברי הלהקה להיות הומואים~~
*שיעול*
זה די מהמם שכזה. ♥️

זה לא יותר מדיי ארוך, וזה מתוק ממש ;-; (ואונהיוק הודה שהוא היה מאוהב בדונגהא. הא! כל מי שמסרב להאמין באמיתותו של אונהא, שימות ועכשיו. אונהא לנצח נצחים ♥️)
הנה:

SuperUkeChan
SuperUkeChan
עבד למכירה

מספר הודעות : 34

http://asia.forumisrael.net/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה