סדום ועמורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מודעת דרושים - מוספוטמיה

4 posters

Go down

מודעת דרושים - מוספוטמיה Empty מודעת דרושים - מוספוטמיה

הודעה  MIDOxRI Sat May 28, 2011 6:54 pm

אני מחפשת מישהי\הן שיהיו מעוניינות בארפי קליל ונונסנסי~ לפחות כדי להתחיל את התנועה P":
הדרישות של הדמויות הן בעיקר שיהיו... מגוחכות O:
סטריאוטיפים זה טוב O: גם אוור דרמה O:
כזה"אוי לא הדג זהב שלי מת! איך אני אחיה???? ועכשיו תהיות קיומיות ומצוקה נפשית קשה פורעים את מנוחתי~! אני צריך שניצל~!"

המטרה היא דיי שהכל יצא מפגר והדמויות יכנסו לסיטואציות טיפשיות O:

והמ. בלי נקבות O:

עוד דבר, אני רוצה שזה יהיה ארפי פסקאות. כלומר, שזה לא יהיה כמו תסריט:
"אוי לא~! מה אתה אוכל??" *בורח ומתחבא מאחורי סלע*"השפן המסכן!"

אלה יותר כמו:
אליהו העביר את ידו בעדינות מעל הלהבה, והסתובב להביט בשלמה. לפי המבט שלו שלמה יכול היה להבין כל כך הרבה, דברים שמילים לא יכולות להביע.
באותו רגע סנונית התפרצה לחדר המיטות והתחילה לצווח על מתקפת הזמבים." למה אתם עדיין פה? " שאלה היא בהשתהות.

וכו וכו~
זה גם בשביל להתאמן על כתיבה O:
אז יש לכתב מספר משפטים בכל פעם O:
מעוניינים? (את הדמויות עם התיאור וכו יש לפרסם בשרשור הזה. אני עוד מאט ארשום את הדמות שלי)

בעיקרון, אם אתם נורא רוצות, אפשר יותר מדמות אחתלכל אחת, אבל אז תצטרכו לכתב פסקה לכל אחת וכאלה.

הממ זו הפעם ראשונה שאני מתחילה ארפי, אז עם יש לכן הערות או ששכחתי משהו, אתן יכולות לומר לי O:

כן~ נכון
צורות חיים: הכל הולך O: חייזרים, חצי דינוזאורים, אנשי חתול ושדים. אבל צריך להיות לזה צורה דיי אנושית.
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

מספר הודעות : 132

http://midoxri.deviantart.com/

חזרה למעלה Go down

מודעת דרושים - מוספוטמיה Empty Re: מודעת דרושים - מוספוטמיה

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 6:56 pm

"הו מידורי!" אמרה הליידי דניאלה עמליה נצנצים השלישית, "לכבוד יהיה לי להתחיל איתך משחק תפקידים!"

היא העבירה את ידה בשערה השופע והגולש שצבעו כעין אם הפנינה בים סוער, ועיניה הסגולות נצנצו באור השקיעה.

לפתע הפכה לפינגווין.
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

מספר הודעות : 179

https://yaoi.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה  kumagoro Sat May 28, 2011 6:56 pm

חחחח וואו נשמע מעולה, לא היה לי כזה כבר אולי שנה XD
I'm in! אני כותבת את הדףדמות כאן או איפה?
kumagoro
kumagoro
ביל קאוליץ

מספר הודעות : 97

חזרה למעלה Go down

הודעה  MIDOxRI Sat May 28, 2011 7:11 pm

כיתבו פה את הדפי דמות~ כולל מראה אישיות ורקע O:
אפשר גם איך הם הגיעו לאי.

אתן רוצות שנשחק לפי תורות?
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 7:13 pm

רגע, את רוצה לעשות משהו קבוצתי?

אז תפתחי לזה נושא בפורום הראשי.
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  MIDOxRI Sat May 28, 2011 7:17 pm

אבל כאן זה הפורום שבו מחפשים אנשים לזה XD את המשחק עצמו ברור שאני אפתח שם O:
אלה אם כן את פורשת שאני אני אפתח אותו ב1 על אחד אלה אם כן עוד מישהי תבא O:
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

חזרה למעלה Go down

הודעה  kumagoro Sat May 28, 2011 7:18 pm

איבדתי אתכן O: אבל אני רוצה להיות ערפד רגיש ששונא לראות דם XD
kumagoro
kumagoro
ביל קאוליץ

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 7:19 pm

אה, אז את מגייסת, הבינותי.

המממ, אני אחשוב על דמות.
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  MIDOxRI Sat May 28, 2011 7:25 pm

יוקו תעשי דף דמות נורמלי~! איך הוא נראה לפחות O:
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 7:26 pm

מידו, כדאי לך לכתוב טופס דמות כדי שנכתוב בדיוק מה שאת רוצה לדעת Rolling Eyes
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  MIDOxRI Sat May 28, 2011 7:52 pm

פטטט עוד לא החלטתי על דמות

אוקייאוקיי

שם: אלישבע. שע בקיצור.
סוג: הממממ קמונומימי ארנב O: זאת אומרת שיש לו אוזניים וזנב של ארנב

תיאור:
שיער: ירוק-ורוד (פסים) חיוור. מגיע עד הכתפיים.
עיניים: ציבעי הקשת.
האוזניים והזנב שלו בציבעי לבן\ורוד בייבי ממשממש בהיר.
הוא נמוך וחמוד ו....נראה תמים. הוא משתה בכם.
למעשה הוא סופר סאמא O: והוא תמיד מטריד אנשים מינית O: אבל הוא מתנהג בדרךכלל כאילו הוא אוקא קטן ותמים אז אף אחד לא שם לב~
הם כזה" ם_O דימיינתי את זה?? "
הוא לובש מין ...קאט-סוט חצי שקופה מויניל~ ומעל זה מה שיכול לעבוד בתור בגד-ים-מלא בצבע לבן ועשוי מבד כמו...איך קוראים לבד ההוא שהוא כמו פרוותי? בד פאנסי וחם כזה. ולכל זה יש מלא ריצ'ראצ'ים ככה שזה נורא קל לפתוח. יש לו גם קולר עור וכמו עזיקים כאלה מעור על הידיים והרגליים~ צמידים? צמידי עור צמודים. כן. בצבע לבן גם. והוא לא לובש נעליים.

רקע:
הוא בא ממשפחה בורגנית ועמידה מהמאה 19 באנגליה בעולם מקביל. הוא כילכל את עצמו בתור רוצח-סדרתי-פסיכופת עד שיום אחד הוא החליק על בננה, וכשהכרתו שבה אליו הוא היה על האי.

יש לו זוג מצ'אטות (מין חרבות קצרות ועקומות כאלה שחותכים איתן דרך בג'ונגלים) שהוא נורא אוהב, ומידי פעם מנסה לנסות על אנשים. עדיף לא לתת לו לראות דם, זה יגמר ברע.

ואת האישיותת שלו דיי פיזרתי בין הסעיפים.

אה כן, ויש לו גזר מחמד שהוא נורא קשור אליו. גם תרתי משמע. הוא מסתובב כשהגזר נגרר אחריו על חוט בכל מקום.

איך זה?
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 8:14 pm

MIDOxRI כתב:פטטט עוד לא החלטתי על דמות

אוקייאוקיי

שם: אלישבע. שע בקיצור.
סוג: הממממ קמונומימי ארנב O: זאת אומרת שיש לו אוזניים וזנב של ארנב

תיאור:
שיער: ירוק-ורוד (פסים) חיוור. מגיע עד הכתפיים.
עיניים: ציבעי הקשת.
האוזניים והזנב שלו בציבעי לבן\ורוד בייבי ממשממש בהיר.
הוא נמוך וחמוד ו....נראה תמים. הוא משתה בכם.
למעשה הוא סופר סאמא O: והוא תמיד מטריד אנשים מינית O: אבל הוא מתנהג בדרךכלל כאילו הוא אוקא קטן ותמים אז אף אחד לא שם לב~
הם כזה" ם_O דימיינתי את זה?? "
הוא לובש מין ...קאט-סוט חצי שקופה מויניל~ ומעל זה מה שיכול לעבוד בתור בגד-ים-מלא בצבע לבן ועשוי מבד כמו...איך קוראים לבד ההוא שהוא כמו פרוותי? בד פאנסי וחם כזה. ולכל זה יש מלא ריצ'ראצ'ים ככה שזה נורא קל לפתוח. יש לו גם קולר עור וכמו עזיקים כאלה מעור על הידיים והרגליים~ צמידים? צמידי עור צמודים. כן. בצבע לבן גם. והוא לא לובש נעליים.

רקע:
הוא בא ממשפחה בורגנית ועמידה מהמאה 19 באנגליה בעולם מקביל. הוא כילכל את עצמו בתור רוצח-סדרתי-פסיכופת עד שיום אחד הוא החליק על בננה, וכשהכרתו שבה אליו הוא היה על האי.

יש לו זוג מצ'אטות (מין חרבות קצרות ועקומות כאלה שחותכים איתן דרך בג'ונגלים) שהוא נורא אוהב, ומידי פעם מנסה לנסות על אנשים. עדיף לא לתת לו לראות דם, זה יגמר ברע.

ואת האישיותת שלו דיי פיזרתי בין הסעיפים.

אה כן, ויש לו גזר מחמד שהוא נורא קשור אליו. גם תרתי משמע. הוא מסתובב כשהגזר נגרר אחריו על חוט בכל מקום.

איך זה?

מידו אני אוהבת אותך.
(ואני כל כך מציירת אותו)
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  kumagoro Sat May 28, 2011 8:48 pm

לול חמוד. טוב שלי:

שם: 719 (נווו אני צריכה לזכור את המספר הזה לדיאלוג שלי שקט XD)
סוג: ערפד

תיאור:
שיער: סגול בהיר, חלק וחצוי באמצע, מגיע עד הכתפיים
עיניים: אפורות בהירות
הוא גבוה ורזה, יש לו הבעה מפוחדות תמידית על הפרצוף. הוא יודע רק לטינית, אז ממה קשה לתקשר איתו XD אני מניחה שרוב הדמויות ידברו אנגלית/יפנית (חוק לא כתוב שכזה)
אם זה יהיה אנגלית הוא יוכל לנחש מילים פה ושם, אם לא אז הוא קלולס לחלוטין ומישהו יצטרך ללמד אותו~ בעיקרון הוא נורא ידידותי: כולו מחבק עצים קטן וטיפש.
הוא אוהב פופ ומטאל וטוב בלנגן על מפוחית. יש לו גלימה שחורה מקטיפה (ככה קוראים לבד הזה מידו XD), מכנסיים וחולצה מחוייטים ושחורים ומגפיים מעור עד הברך עם קצה מחודד (המכנסיים בתוכן). הוא תמיד הולך עם כפפות תחרה D: בצבע לבן. הוא לא אוכל (חוץ מדם כי הוא ערפד) והוא אובססיבי למראה שלו (כי הוא לא משתקף במראות).
בכל פעם שהוא צריך לשתות דם הוא דוחה את זה במשך המון זמן כי הוא לא רוצה לפגוע באנשים ואז הולך ולוקח דגימות מאנשים ישנים עם כל מיני ציוד רפואי ושומר את זה אצלו בבית במקרר בתוך בקבוקים צבעוניים שהוא אוסף. לפעמים הוא מכין מזה פודינג. כשהוא שותה דם של מישהו התכונות של הבנאדם הזה משפיעות עליו למשך יום שלם אחרי שהוא שתה את הדם.

רקע:
719 היה פלאשי שעבר מדור לדור באיזו משפחה אנגלית רנדומלית. הוא ישב על מדף גבוה והעלה אבק, עד שיום אחד איזה טינאייג'ר טיפש החליט ללמוד מאגיה והיה גרוע בזה, אז כל הבובות בבית הפכו לאנשים D: הוא מדבר לטינית כי החוברת הוראות שלו הגיעה בלטינית, מכיר מוזיקה ואת ההתנהגות שמצפים ממנו בחברה בגלל האנשים שהוא גר איתם וזאת גם הסיבה שהוא מנגן על מפוחית. הוא לא אוהב דם כי הוא לא רוצה שהבגדים שלו יתלכלכו ;_;

וזה נשמע כאילו הוא אוקא אבל אם הוא שותה את הדם של האנשים הנכונים... אז LOL.

נערך לאחרונה על-ידי kumagoro בתאריך Sat May 28, 2011 9:21 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
kumagoro
kumagoro
ביל קאוליץ

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sat May 28, 2011 9:13 pm

כשהמוח שלי יהיה יותר מוצק אכתוב דמות.
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Sun May 29, 2011 1:29 am

אני מנצלת דמות ישנה שלי:

שם: סטיב.
סוג: מה שזה לא יהיה, זה לא אנושי.

תיאור:
נראה כמו אדם רגיל - חנון מצוי בשנות השלושים או הארבעים לחייו עם שיער חום מסורק בקפידה, עיניים אפורות ועליהן משקפיים, לובש מכנסי קורדרוי, נעלי אוקספורד, אפודה ועניבה.

רקע:
סטיב אוהב דגי זהב. הוא מגדל מאות דגי זהב, לכל אחד יש שם והוא יודע להבדיל ביניהם. זהו התחביב המרכזי שלו והתשוקה האמיתית של חייו. איש לא יודע מאין בא, הוא כאילו פשוט תמיד היה בסביבה - שכן טוב, אזרח למופת, תמיד משלם בזמן את המיסים ושכר הדירה ותורם לאגודה למלחמה בסרטן. לא מושך יותר מדי תשומת לב.
מדי פעם הוא יוצא להציל את העולם - הוא לא אוהב את זה במיוחד, אבל כאזרח בעל תחושת מחוייבות לזולת, הוא יודע שמישהו חייב לעשות את זה, לא?
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  YouLookLikeBread Thu Jun 02, 2011 11:57 pm

נזרום עם זה ^^

שם: מאט
סוג: קיטסונה (שד שועל בעל תשעה זנבות)

תיאור:
שיער: שיער חום גלי שמגיע עד העורף
עיניים: כחולות בהירות בצורת אדם, כאשר הופך לשועל עין ימין שלו הופכת לירוקה בוהקת
פרווה: קצרה וחומה וקצות זנבותיו צבועות בלבן
הוא גבוה ורזה עם כתפיים רחבות בצורת האדם, בצורת השועל הוא קטן עם אוזניים גדולות, כמו פנק. קולו מאוד ערמומי, בדיוק כמו אופיו. בצורת האדם יש לו משקפי ראייה, אף בצורת השועל הוא נהנה לעשן ממקטרת העישון האדומה שלו. הוא אוהב דברים יפים, בין אם אלו בני אדם או בעלי חיים. זה יתרון בלהיות משנה צורה מלידה. בצורת האדם יש לו מעיל שחור ארוך מעור אשר מגיע לברכיו, חולצה לבנה מכופתרת, מכנסי עור שחורות ומגפי עור חומות שמגיעות לברך. כמו כן יש לו שרשרת אשר התליון שלה עשוי מאבן ירוקה. בצורת השועל הדבר היחידי לגופו זאת מקטרת העישון שתלוייה מסביב לצווארו. כאשר הוא הופך לאדם, הוא עירום לחלוטין ובגדיו על הרצפה סביבו. כאשר הוא חוזר לשועל, הבגדים נעלמים. כאשר זה מגיע למזון, הוא אוכל הכל. תנו לו אבן והוא יאכל אותה בתנאי שהיא תבוא בתוספת כוס יין אדום. הוא אפילו יאכל בני אדם, אבל זה רק במקרה שאין לו ברירה. כמו רוב בני מינו, הוא נהנה מגניבה ובזיזה, ולכן בצורת האדם, בכיסו, תמיד יש לו סכין פרפר.

רקע:
מאט נולד בקרקס אשר נדד ממקום למקום ולכד יצורים לא אנושיים כדי להראותם לעולם. הוא למד מה שיכל מהסביבה הסובבת אותו כמו אקרובטיקה ושינויי צורה, וכמו כל קיטסונה מתבגר, הוא מצא את צורת האדם שהוא הכי מתחבר אליה והפך אותה לשלו. לאחר מכן הוא פשוט ברח משם וחיפש אחר התענוגות שבחיים. ובתענוגות של החיים אני מתכוונת ליין ואוכל טוב. ואיזה בחור יפה מהצד.

מקווה שאהבתם ^^

YouLookLikeBread
בעל חוב למאפיה

מספר הודעות : 4

חזרה למעלה Go down

הודעה  turtlefag Thu Jun 02, 2011 11:59 pm

YouLookLikeBread כתב:נזרום עם זה ^^

שם: מאט
סוג: קיטסונה (שד שועל בעל תשעה זנבות)

תיאור:
שיער: שיער חום גלי שמגיע עד העורף
עיניים: כחולות בהירות בצורת אדם, כאשר הופך לשועל עין ימין שלו הופכת לירוקה בוהקת
פרווה: קצרה וחומה וקצות זנבותיו צבועות בלבן
הוא גבוה ורזה עם כתפיים רחבות בצורת האדם, בצורת השועל הוא קטן עם אוזניים גדולות, כמו פנק. קולו מאוד ערמומי, בדיוק כמו אופיו. בצורת האדם יש לו משקפי ראייה, אף בצורת השועל הוא נהנה לעשן ממקטרת העישון האדומה שלו. הוא אוהב דברים יפים, בין אם אלו בני אדם או בעלי חיים. זה יתרון בלהיות משנה צורה מלידה. בצורת האדם יש לו מעיל שחור ארוך מעור אשר מגיע לברכיו, חולצה לבנה מכופתרת, מכנסי עור שחורות ומגפי עור חומות שמגיעות לברך. כמו כן יש לו שרשרת אשר התליון שלה עשוי מאבן ירוקה. בצורת השועל הדבר היחידי לגופו זאת מקטרת העישון שתלוייה מסביב לצווארו. כאשר הוא הופך לאדם, הוא עירום לחלוטין ובגדיו על הרצפה סביבו. כאשר הוא חוזר לשועל, הבגדים נעלמים. כאשר זה מגיע למזון, הוא אוכל הכל. תנו לו אבן והוא יאכל אותה בתנאי שהיא תבוא בתוספת כוס יין אדום. הוא אפילו יאכל בני אדם, אבל זה רק במקרה שאין לו ברירה. כמו רוב בני מינו, הוא נהנה מגניבה ובזיזה, ולכן בצורת האדם, בכיסו, תמיד יש לו סכין פרפר.

רקע:
מאט נולד בקרקס אשר נדד ממקום למקום ולכד יצורים לא אנושיים כדי להראותם לעולם. הוא למד מה שיכל מהסביבה הסובבת אותו כמו אקרובטיקה ושינויי צורה, וכמו כל קיטסונה מתבגר, הוא מצא את צורת האדם שהוא הכי מתחבר אליה והפך אותה לשלו. לאחר מכן הוא פשוט ברח משם וחיפש אחר התענוגות שבחיים. ובתענוגות של החיים אני מתכוונת ליין ואוכל טוב. ואיזה בחור יפה מהצד.

מקווה שאהבתם ^^

יאי, טופו טרי בפורום!!!
לגבי הדמות, אני רק מרגישה חובה ליידע אותך שהמ"ת הוא נונסנסי לחלוטין, את מוזמנת לקרוא מה שכתבנו בינתיים.
turtlefag
turtlefag
אחראית נצנצים

חזרה למעלה Go down

הודעה  MIDOxRI Fri Jun 03, 2011 12:01 am

אוקיי O: את יכולה להציג אותו באופן אקראי במת, מתי שבא לך, אבל אחרכך תצטרכי תמיד להגיב אחרי אותו אדם O: כי למרות שבהתחלה היה לנו בלגן עם זה, אנחנו משחקות לפי תורים~ וקיראי את החוקים בעיון D": ותהני D": להלהלה

*המשחק כבר פועל~ הוא בפורום המת הראשי O: מרתף עינויים O:
MIDOxRI
MIDOxRI
אלוהים

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics